Toolbar

Školy

 

Základné školy

Zachytenie najkrajších školských momentov vo fotografii je zážitkom pre každého profesionálneho fotografa. Deti od útleho veku v materskej škole sú úprimným, prirodzeným objektom na zachytenie portrétnej fotografie, ale aj pri fotení pri hre a v pohybe.

Fotenie fotografií na základných školách prináša zachytenie skvelých okamžikov so svojimi spolužiakmi, ktorí vytvárajú prvé priateľstvá a lásky, na ktoré sa nezabúda počas celého života.

Fotografie zo školských lavíc pretrvávajú v mysli aj fotoalbumoch celé roky.

Stredné školy

Stredná škola a momenty počas rokov strávených v školských laviciach stredných škôl patria azda k najkrajším obdobiam mladého človeka. Zažíva tu prvé lásky, okamihy, ktoré si zaslúžia zvečnenie vo fotografii vytvorenej profesionálnym fotografom.

Vytvorenie fotorande, zachytenie fotografických záberov počas stužkovej, fotografie na tablo, portrétne fotografie na maturitné oznámenia alebo sprevádzanie a vytváranie fotografií počas promočnej slávnosti na vysokej škole sú výnimočné okamžiky, ktoré si zaslúžia profesionálne zvečnenie neopakovateľných chvíľ profesionálnym fotografom.   

Vitajte na stránke PSFOTO.EU

Fotograf - Banská Bystrica, Slovenská republika

Ponuka darčekových poukážok

Niečo malé o mne

Sample Image Niečo o mne? :-)  Prečítajte si...

Rýchly kontakt

Potrebujete fotografa? Kontaktujte ma...

  • Môj email
    Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
  • Mobil
    +421 948 545 220

Moje práce

Môžete pozrieť moje práce:

Je toho málo? Som na sociálnych portáloch...